31 stycznia 2012

fuksja.


Gdy za oknem temperatura schodzi poniżej -10 stopni zawsze bez namysłu sięgam po sukienki/spódniczki lub getry. znajomi zawsze mi się dziwią czy nie marznę, ale jest mi w nich o wiele cieplej niż w spodniach. Do tego ogromny szal lub komin i ukochane śniegowce, które nie tyle mają wyglądać co stają na wysokości zadania i pozwalają mi nie zamarznąć.
 Odrobina śniegu za oknem działa na mnie bardzo pozytywnie przez co udziela się to w moich zestawach poprzez inwestowanie w kolory! ;) 
Za 4 dni rozpoczynam ferie, mam zamiar wtedy sfotografować wszystkie zestawy, które chodzą mi os jakiegoś czasu po głowie oraz pokazać jakieś kombinacje z koszulami (również zestawy z moich zaliczeń/egzaminów). Przyznam, że ostatnio pokochałam koszule równie mocno jak sukienki ;d

Wspominałam wczoraj na fanpagu, że będę w najbliższym czasie eksperymentować z różnymi kolorami szminek by znaleźć swój idealny odcień, dziś pierwsze podejście ;)


27 stycznia 2012

Kowbojska.

Sesja potrafi wykończyć. Czekam już z niecierpliwością na ferie! Mam ochotę się polenić, przeczytać jakaś niezobowiązującą książkę, pojechać na wycieczkę, pójść na basen, a co najważniejsze chodzić wyspana! ;D
Pociesza mnie fakt, że jeszcze tylko do czwartku, zleci szybciutko ;d

Dziś post, który na swoją kolej czekał już bardzo, bardzo długo. Kamizelka była moją miłością od pierwszego spojrzenia, a na dodatek idealnie zgrała się kolorystycznie z traperkami ;d


23 stycznia 2012

Nigdy nie mów nigdy.

Całe dotychczasowe życie jak ogień wody unikałam grubych cielistych rajstop.
Zawsze zarzekałam się tupiąc nogami, że nigdy takich nie założę i ku mojemu zdziwieniu i złości (że znów nie dotrzymałam danego sobie słowa) ... kupiłam takie! Kupiłam je głównie z myślą o swetrze, wydawało mi się, że jest tak ciężki, że tylko coś pozornie lekkiego/delikatnego może go ratować.


20 stycznia 2012

Panterkowo

Na samym początku pragnę wszystkim podziękować za wsparcie!
 Za wszystkie meile, wiadomości, komentarze, podnosiliście mnie na duchu! Dziękuję za propozycje robienia mi zdjęć, a w konsekwencji za pomoc szarości gwiazd, by nie umarła. DZIĘKUJĘ! :*
Mam nadzieję, że w najbliższe dni spadnie jakaś bomba, zmiecie całe zło, które wszystko psuje.. a tym samym wybuch pozwoli zacząć od nowa.. pomoże nam się odnaleźć znów.

Dziś spodnie, które uwielbiam! Ciepłe, ciemne, nisko krok, czego chcieć więcej? ;d
o połączeniu ich z panterkową tuniką myślałam od razu, gdy tylko je przymierzyłam, tak więc w końcu udało mi się zrealizować pomysł ;d


16 stycznia 2012

Staroć.

Jak wiele z was już zauważyło mam teraz bardzo ciężko okres. Zbliża się termin oddania pierwszego rozdziału pracy licencjackiej, sesja, problemy rodzinne, a do tego wszystkiego moja choroba, która zamiast ustępować pogarsza się. Przyznam szczerze, że czuję się w tym wszystkim zagubiona i mam nadzieję jak najszybciej odnaleźć sens ostatnich wydarzeń, jak też odnaleźć w tym siebie.
Zamieszanie jakie sprawiła mi codzienność powoduje również brak czasu na zrobienie zdjęć, a poza brakiem czasu brak sprzętu. Moja hybryda niestety po 3 minutach na zimnie się wyłącza i tylko mnie denerwuje, ale dla urozmaicenia oraz by znów was za długo nie zaniedbywać dodam zdjęcia z przed roku ;)


7 stycznia 2012

zlot fotorelacja

Dziś odbyło się spotkanie śląskich blogerek, na które bardzo długo czekałam! Dziewczyny okazały się być przesympatyczne, a czas w ich towarzystwie wyjątkowo szybko uciekał! 
Spotkanie to zmotywowało mnie również do przerobienia marynarki, za którą zabrałam się zaraz po świętach, ale jakoś rzuciłam w kąt.  Z tyłu ma jeszcze brązowe, skórzane łaty, ale to pokażę następnym razem ;) 
Dziś tylko zestaw (zaznaczam, że zdjęcia robione na szybko), w którym się zjawiłam na zlocie, a w najbliższych dniach spodziewajcie się fotorelacji! ;)


Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny