30 maja 2012

Konstruktywna krytyka.

Chciałabym żebyście wiedzieli, że każdy komentarz, w którym coś krytykujecie podając argumenty, proponujecie, sugerujecie zapamiętuję. Nad każdym myślę dłuższą lub krótszą chwilę wyciągając wnioski. Czasami wam odpisuję, ale nigdy wtedy nie mam na celu negowania waszej opinii, chcę wam wtedy jedynie pokazać moje spojrzenie lub moją motywację w danym zestawieniu.
Dzisiejszy post powstał z waszych rad i sugestii. A dla przypomnienia wersja kolorowa TUTAJ ;)
Mały edit, bo chyba wiele osób nie zrozumiało co napisałam..
Ten tutaj zestaw był tworzony specjalnie pod wasze komentarze, zebrałam w jedną całość wasze powtarzające się sugestie jak połączyć rajstopki i pokazałam to co stworzyliście ;)


28 maja 2012

Rozdanie z Romantica


Razem z Romanticą postanowiłyśmy zorganizować dla was małe rozdanie! Nagrodą jest wybrana, wymarzona bransoletka! Sama mam kilka i z czystym sumieniem stwierdzam, że jest o co zawalczyć ;)

ZASADY:

1. Polubić Romantica na facebooku - TUTAJ
2. Polubić blogaska na facebooku (tutaj) lub zaobserwować przez sieć znajomych google ;)
3. Znaleźć bransoletkę z konikiem - TUTAJ
4. Zostawić w komentarzu link do bransoletki z konikiem, adresem e-mail oraz imieniem.


REGULAMIN:

Konkurs trwa od 28.05.2012 roku do 4.06.2012 roku do godziny 23:59.
Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez generator liczb spośród osób, które wypełnią wszystkie z powyższych zadań. Każdy może wziąć udział tylko raz.
Nagrodą jest dowolna bransoletka z kolekcji Romantica wybrana przez zwycięzcę.
Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia, tj. 5.06.2012POWODZENIA :)
WYNIKI

Gratuluję! A wszystkim bardzo dziękuję za udział ;)


Proszę zostawiać pod tym postem tylko zgłoszenia konkursowe, inne będą usuwane ;)

26 maja 2012

Malusi powrót do przeszłości.

Ostatnio często mam chwilę na refleksje. Jadąc autobusem, spacerując po parku, leżąc w łóżku, w mojej głowie wciąż gromadzą się myśli. Najwięcej z nich dotyczy mojego teraźniejszego życia, nie przyszłości, a chwili obecnej. Dziwi mnie to, ponieważ właśnie kończę jakiś etap swojego życia i powinnam się skupić na tym co dalej..
Większość myśli krąży wokół szczęścia.. Mojego szczęścia.. Ostatnio przy pomocy Przemysława uświadomiłam sobie, że za dużo we mnie jest powagi. Za dużo obowiązków, obaw, tego co powinnam, a za mało spontaniczności. Zatęskniłam za czasami, gdy beztrosko pakowałam najpotrzebniejsze rzeczy do torebki i wyruszałam w nieznane. Postanowiłam to zmienić, bo kiedy jak nie teraz?

Dzisiejszy zestaw wyszedł bardzo spontanicznie, pewnie pod wpływem przemyśleń. Patrząc na siebie w lustrze przypomina mi się Basieńka sprzed 3, 4, a może i 5 lat. Zwiewne sukienki, materiałowe torby, kolorowy dodatek i trampki - moje najulubieńsze połączenie. 


18 maja 2012

Marynarska limonka.

Zapewne każda z nas po chwili zastanowienia się znalazłaby u siebie jakieś nawyki związane ze swoim stylem/sposobem ubierania się. Nawykiem takim może być ubieranie dużych kolczyków zawsze, gdy spinamy włosy, konkretne łączenie kolorów, dodatek, który zazwyczaj nam towarzyszy, notoryczne łączenie koszul z koliami. Ja również mam takie swoje nawyki. Jednym z tych nawyków jest ubieranie płaskich butów do krótkich, obcisłych sukienek/spódniczek. Nie wiem dlaczego, ale w takich wydaniach z obcasami czuję się niekomfortowo.

Chciałabym was wszystkich zaprosić na konkurs organizowany przez sklep Tschaikovsky jelly watch
Zasady konkursu to polubienie fanpaga TUTAJ, udostępnienie wpisu konkursowego oraz wymyślić nazwę dla zegarka T38, który dziś wam zaprezentuję w zestawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam, na fanpage sklepu, gdzie jest więcej szczegółów - KLIK.


7 maja 2012

Neon III

Pamiętacie jeszcze mój cykl dwóch sposobów na neonową sukienkę? Po nich było wiele sugestii bym pokazała również sukienkę w trzeciej odsłonie w połączeniu z kolorami. Troszkę to zajęło, ale przyszła pora również i na to wydanie. Dość chaotyczne, dziwne, na pewno nie każdemu podobające się, ale ja czuję się w nim idealnie. 
Przy okazji tej odsłony chciałabym wam się pochwalić moimi nowymi rajstopami od zena. Totalnie skradły mi serce, a z najprostszych zestawień robią coś wyjątkowego. 


5 maja 2012

Popieprzony.pl

Dziś post troszkę inny niż zazwyczaj, nie będzie on fotorelacją, a bardziej pokazaniem moich wypocin. Dawno nie dodawałam robionych przeze mnie zdjęć, bo też dawno nic nie tworzyłam. Odzwyczaiłam się nawet od ciężaru aparatu, co w sumie jest troszkę smutne. Zdjęcia też sądzę, że wychodzą mi coraz gorsze, ale Przemysław motywuje, więc skoro on motywuje to i ja dodam coś tutaj ;)

Wszystkie zdjęcia są wykonane podczas przygotowań do otwarcia oraz otwarcia sklepu Popieprzony.pl. Sklep, knajpa, nawet sama nie wiem jak to nazwać.. misz masz jakiego w moim mieście dawno nie było. Oczywiście pozytywny misz masz, bo miejsce swój klimat ma. Jeśli chodzi o asortyment sklepu to są to: oryginalne koszulki, gadżety, biżuteria. Oprócz tego można się napić kawy, herbaty oraz posłuchać dobrej muzyki (sklep mieści się w Bytomiu przy ulicy Katowickiej 9) ;)


http://rebelart.pl/

Rozdanie

Dziś mam dla was kolejne rozdanie, tym razem z nagrodą, którą wybraliście większością głosów na fanpagu ;)ZASADY:

1. Polub sklep E-RIBBON.PL na facebooku - TUTAJ
2. Obserwuj bloga lub polub na facebooku - TUTAJ
3. Zostaw komentarz z imieniem oraz adresem e-mailREGULAMIN:

Konkurs trwa od 5.05.2012 roku do 19.05.2012 roku do godziny 21, wyniki zostaną ogłoszone 20 maja.
Zwycięzcę wylosuje generator liczb. Sponsorem nagrody jest sklep e-ribbon.pl. Jeśli okaże się, że zwycięzca nie spełnił warunków (punkt 1 i 2) losowanie odbędzie się drugi raz. Każdy uczestnik ma tylko jeden głos.

NAGRODA:

Złota obrożaPod postem proszę zostawiać tylko zgłoszenia do konkursu, inne komentarze będę usuwane. 
Powodzenia! ;)WYNIKIa 56 to..Wszystkim bardzo dziękuję za udział, a Ani gratuluję!


 Przy okazji chciałabym zaznaczyć, że bardzo mi przykro, że niektórzy oszukiwali. Były osoby, które nie tylko nie spełniły zasad, ale również zgłaszały się 2-3 razy.1 maja 2012

Groszki

Rozpoczęła się majówka, strasznie się cieszę.
W końcu mam chwilkę by odpocząć z ukochanym, wziąć głębszy oddech i odpocząć od wszystkiego a co najważniejsze nacieszyć się sobą, dlatego też i tutaj moja obecność przez najbliższe dwa dni będzie bardzo mała ;)

Dziś mam dla was dość prosty zestaw. Są dni, gdy właśnie takie zestawy stają się najdoskonalszym rozwiązaniem. Połączenie koszul i jeansów sprawdza się zawsze dlatego w ostatnim czasie uzupełniam mój koszulowy niedosyt w szafie. Dziś mój oasapowy skarb w groszki ;)


Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny