27 sierpnia 2013

Z AKCENTEM VINTAGE.

Dziś bardzo krótko, zmęczenie robi swoje, a Restart Przychodni Kreatywnej pochłania mnie i mój czas całkowicie. Zestaw jeszcze z upalnych dni, jeden z moich ulubionych ;)

Bluzka - vintage | Spódniczka - Mosquito | Torba - Oasap | Sandałki, okulary - prywatny sklep | Korale - Reserved
24 sierpnia 2013

BŁĘKITNA MAXI.

Już zaczynam żyć jesienią. Lato okazało się bardzo pracowite, bardziej niż to planowałam. Otrzymałam wiele doświadczeń, możliwości, szans. Cieszę się z nich, bardzo. Dały mi poważnego kopa, pozwoliły spełnić małe marzenia i odnaleźć siebie.
Jednak mam nadzieję, że wraz z opadającymi liśćmi zwolnię troszkę tempa. Będę miała czas na spacery, przemyślenia i czas dla siebie. Myśl o tym powoduje, że czekam na jesień jeszcze bardziej. 
Gromadzę już garderobę i dodatki na ten okres, mówiłam wam o zmianach, jakie chcę wprowadzić, już je widzę wśród moich nowości. Mam w głowie setki drobnych połączeń lub zestawień, które chcę wykorzystać. Jesień będzie dla mnie czasem drobnego egoizmu, poświęcę więcej czasu dla siebie.

A w oczekiwaniu na ten czas mam dla was jeszcze letni zestaw. Zwiewna maxi, chyba moja ulubiona, w niej czuję się najbardziej komfortowo. I pierwsza mgiełka jaką polubiłam, myślę, że zostanie ze mną na dłużej. Duża torba to bardziej efekt zabieganego dnia i zakupów na Restart Przychodni Kreatywnej niż przemyślany zabieg ;)

Bluzka - Atmosphere | Spódnica - Avaro | Buty - Sarenza | Torebka - Mosquito | Bransoletka - Zielony Kot | Okulary - ZeroUV22 sierpnia 2013

PIĘKNE DŁONIE W 3 MINUTY.

W pracy, jaką wykonuję moje dłonie narażone są na ciągły kontakt z piaskiem, ziemią, kredą; co nie sprzyja ich kondycji. Poszukiwałam jakiegoś środka, który zarówno nawilży dłonie, pomoże na skórki oraz odżywi łamiące się paznokcie. Po radę napisałam do Doroty z Golden Look, mam miłe doświadczenia z tym sklepem, więc byłam pewna, że pomoże mi znaleźć coś idealnie. Nie myliłam się.

ALMOND MOISTURE SCRUB
MIGDAŁOWY PEELING Z ODŻYWKĄ DO DŁONI


PO DWÓCH MIESIĄCACH STOSOWANIA.

O peelingu:
można stosować do stóp lub dłoni,
gęsta konsystencja,
zawiera mieszankę soli mineralnych, cukru, delikatnych ziarenek jojoby, witaminę E, słodki olejek migdałowy,
delikatnie złuszcza martwy naskórek,
wygładza,
zmiękcza skórę,
poprawia kondycję skóry.
Cena 32,90zł za 95ml, dostępny tutaj.

19 sierpnia 2013

KWIECISTE SPODNIE.

Od kiedy ćwiczę zmieniło się moje spojrzenie na własne ciało. Stałam się bardziej tolerancyjna wobec siebie. Częściej sięgam po spodnie; szorty lub kroje dolnej części garderoby, których prędzej się obawiałam. Więcej w sobie akceptuję i częściej sięgam po połączenia, które od dawna chodziły mi po głowie, jednak uważałam, że nie są dla mnie (dziś jeden z tych zestawów). Wynika to z faktu zmian. Moje ciało się zmienia, mój umysł się zmienia, moja świadomość się zmienia, moja akceptacja i dystans do siebie wzrasta. Mam świadomość, że nie jest idealnie, ale wiem, że każdego dnia jest coraz lepiej. Wiem również, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Spodnie - TB sport | Bluzka - Topshop | Kurtka - Avaro | Sandałki - Kiermasz | Naszyjnik - BGstyle | Torebka - VeroStil | Okulary - nn13 sierpnia 2013

BORDO Z WĘŻEM.

Wychodzę z domu z myślą o samotnym spacerze, przechadzam się znanymi mi ścieżkami. Wyszłam w poszukiwaniu szczęścia, zastanawiam się czym ono tak naprawdę jest. Nawet nie wiem, kiedy znalazłam się na ławce pomiędzy lokami, znanej mi doskonale, wiele razy tu byłam, często tu wracałam, tu czułam się szczęśliwa. Mam 23 lata i wciąż wrażenie, że nie uczę się na błędach. Za każdym razem doceniam szczęście dopiero, gdy je tracę. Za każdym razem wraca do mnie inne, a ja zamiast trwać w nim odwracam się ku przeszłości tęskniąc za tamtym stanem.
Za każdym razem radość daje mi, co innego, za każdym razem stan szczęścia wynika z czegoś innego i inaczej się objawia. Ciekawi mnie, dlaczego. Może dorastamy, może doceniamy inne sytuacje, a może boimy się tego beztroskiego trwania w chwili.

Od tygodnia stawiam przed sobą te pytania poszukując odpowiedzi. A może tak naprawdę to jest urokiem szczęścia i dlatego tak wszyscy za nim gonimy? Doceniamy je tylko przez chwilę, przez moment odczuwając ciągły jego niedosyt. Zdaję sobie sprawę z tego co daje mi szczęście, jednak nie potrafię nazwać samego stanu szczęścia. Tego stanu poszukuję. Za każdym razem, gdy mówię - jestem szczęśliwa mam przed oczami mnóstwo obrazów, sytuacji, uczuć, emocji, osób; chciałabym mówiąc jestem szczęśliwa mieć bezwarunkowy obraz 'czegoś'.

Spodnie - Chicnova (tutaj) | Kurtka - Avaro | Buty - Kiermasz | Bluzka - nn | Okulary - Glitter | Torba - Mosquito10 sierpnia 2013

SANBERN - KOSMETYKI EKOLOGICZNE.

Sanbern to wyłączny dystrybutor kosmetyków ekologicznych Kräuterhaus Sanct Bernhard, które zostały opracowane ponad 120lat temu. Marka ta tworzy kosmetyki oraz suplementy diety z nawyższej jakości i precyzyjnie wyselekcjonowanych składników. Dzięki tym produktom nasze ciało może osiągnąć dobre samopoczucie, naturalne piękna zachowując zdrowie. W produktach, w których jest to możliwe składniki są wyłącznie pochodzenia roślinnego i mineralnego. Kosmetyki są pod stałą kontrolą produkcji przez co zapewniają najwyższą jakość. Wszystkie składniki są oznaczone jako Bio-produkty, pochodzą z kontrolowanych upraw biologicznych.


8 sierpnia 2013

MOJA CEWE FOTOKSIĄŻKA

Nie jestem fanką odbiegania od głównej tematyki bloga, jednak możliwość stworzenia i przetestowania CEWE fotoksiążki wydała mi się na tyle ciekawa, że nie mogłam się oprzeć. Przygotowania rozpoczęłam od przeglądania wszystkich folderów ze zdjęciami wspominając najpiękniejsze chwile mojego życia. Wybierałam wszystkie zdjęcia, które znaczyły dla mnie coś więcej starając się znaleźć przy okazji motyw przewodni dla książki. Zależało mi by była tak samo ważna dla mnie jak i Przemka, co utrudniało zadanie. Ostatecznie podzieliłam ją na kategorię, w których znalazły się: moje pasje i miłości, pasje Przemysława – jego ulubione fotografie, nasze wspólne chwile i przeżycia. Skomponowanie wszystkiego w całość zajęło mi aż 2 tygodnie, ale opłacało się poświęcić tyle czasu, bo z uśmiechem na twarzy przeglądam jej kolejne strony wspominając każdą chwilę w niej zapisaną.

Wersja elektroniczna zmieniła się w ciągu 3 dni w wersję drukowaną, a po 2 dniach znalazła się w moich rękach. Fotoksiążka tworzona jest w specjalnie przygotowanym do tego edytorze, w którym możemy sami stworzyć wygląd stron, układ zdjęć, dodać ramki, obrazki, maski, zmienić tło zdjęć oraz ilość zdjęć na stronie, 26 stronicowa książka wielkości A4 z twardą oprawą kosztuje 129,99zł.
Z czystym sumieniem przeglądając po raz setny swoją książkę polecam ją jako prezent dla najbliższych, dla utrwalenia ważnych chwil naszego życia lub jako portfolio - zdjęcia świetnej jakości, na bardzo dobrej jakości papierze, a kolory wychodzą na wydruku takie same jak na komputerze - wielokrotnie widziałam, że czasem zdjęcia były jaśniejsze, ciemniejsze lub miały na wydruku za bardzo nasycony jakiś kolor.4 sierpnia 2013

NUTKA FOLKLORU


Szukam natchnienia, szukam inspiracji, poszukuję zmian, potrzebuję ich. Przemyślanych i dopracowanych. We mnie i dookoła mnie. Przyglądam się, analizuję, myślę, zapisuję, zapamiętuję, poszukuję.
Ciekawi mnie skąd u kobiet biorą się nagłe potrzeby zmian? Fryzur, stylu, wystroju mieszkania, trybu życia. Zastanawia mnie, dlaczego ja tak często zaczynam dusić się w swoim otoczeniu pragnąć zmian. Do tej pory zmiany były dla mnie impulsem, emocją, chwilą, chciałam - robiłam. Tym razem potrzebuję czegoś więcej. Na moją małą życiową rewolucję poświęcam więcej czasu, mam nadzieję, że będzie tą na dłużej, może znajdę swoją małą oazę. Czas to pokaże.

Spódniczka - atmosphere (sh) | Bluzka - moraj | Buty - Czas na buty | Torebka - szafa.pl | Okulary - zeroUV | Bransoletki - rossmann


 
 

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny