PROMOSZOP


Jakby to było gdyby wyprzedaże trwały cały rok? Byłyby horrorem dla naszych oszczędności czy może spowodowałyby, że zakupowa gorączka zmalałaby do minimum pozwalając nam lepiej planować zakupy? Niespodziewane spotkanie czy wyjście wymagające nowego stroju, idealny prezent dla bliskim mniej by naciągał nasz budżet? A jeśli jeszcze przy tym możecie zaoszczędzić swój czas i nerwy? Brzmi kusząco? Z taką propozycją przychodzi do nas PromoSzop.pl  - portal, na którym znajdziemy wszystkie aktualne kupony rabatowe, przeceny, promocje w internetowych sklepach, darmowe wysyłki lub dodatkowe prezenty do zamówień. Interesujących nas rzeczy można wyszukać poprzez kategorie lub nazwy poszczególnych sklepów.
Obsługa portalu jest bardzo prosta. Należy w polu szukaj wpisać nazwy sklepu, który nas interesuje lub wybrać odpowiednią kategorię np. odzież i akcesoria. Sklepy możemy również wyszukać na alfabetycznej liście firm, z którymi współpracuje PromoSzop. Wybieramy promocje, która nas najbardziej satysfakcjonuje. Kiedy klikamy na 'sprawdź promocję' przechodzimy na stronę z już istniejącą przeceną natomiast kiedy używamy kodu rabatowego cena produktu/całego zamówienia po przejściu na stronę zostaje pomniejszona o wartość kuponu.
Na stronie portalu można zapoznać się także z aktualnymi przecenami i wyprzedażami. Właśnie podczas przeglądania działu z przecenami znalazłam informacje o wyprzedażach w Mohito, dzięki czemu znalazł się u mnie płaszczyk z poprzedniego postu ;)