28 listopada 2014

HONOR 6
Przez ostatnie dni miałam okazję testować Honor 6. Za zadanie miałam sprawdzenie jak radzi sobie jego aparat. Długo zastanawiałam się nad formą zdjęć, dlatego postanowiłam odrobinę przybliżyć wam jak spędzam dni ;)

21 listopada 2014

AUTUMN WALK

Często żyjemy złudzeniami. Łatwiej żyje się nam wyobrażeniem przyszłości, chwili, planami niż rzeczywistością. W złych chwilach odnosimy się do gdybania.. Bo gdybyśmy zrobili coś inaczej, inaczej pomyśleli, inaczej poszli.. Też należę do ludzi lubiących analizować, gdybam, rozpamiętuję, analizuję. I popadam w błędne koło, zastanawiając się, co mogłam zrobić inaczej zatrzymuję się na gdybaniu zamiast wyciąganiu wniosków. A przecież tak niewiele potrzeba by coś zmienić i nauczyć się na błędach. Wystarczy zaakceptować chwilę, przeżywać teraz tutaj - nie we wspomnieniach. Dziś żyję chwilą, dziś nie myślę o jutrze, dziś nie wspominam wczoraj. Miłego dnia ;)

Sweter - H&M | Buty - Renee | Naszyjnik - Katherine | Spodnie - H&M, podobne na bonprix | Torebka - Signity


7 listopada 2014

BY POCZUĆ SIĘ KOBIECO

Któż by pomyślał, że obcasy staną się moją nową przyjaciółką. Wstaję rano, przecierając zaspane oczy odsłaniam roletę, w głowie analizując plan na cały dzień. Biorąc prysznic szybko w głowie przewracam wieszaki z ubraniami szukając pomysłu na swój wizerunek, owinięta w ciepły szlafrok z ręcznikiem na głowie podchodzę do szafki, na której stoi ekspres i nagle wszystko się wyjaśnia. Przed półkami stoją botki na obcasie i już wiem, że to one mnie dziś przeprowadzą z uśmiechem przez dzień.
 Zawsze lubiłam obcasy, jednak nigdy nie odczuwałam potrzeby by towarzyszyły mi podczas codziennych czynności. Wyjście z przyjaciółką, spacer po parku, zakupy; były to dla mnie czynności, które przede wszystkim wiązały się z wygodą. Dziś natomiast wygoda kojarzy mi się z obcasami. Nie wiem czy to sytuacja, w której się znalazłam; powiększona liczba w wieku; pewna tęsknota za elegancją, na co dzień czy odpowiednia para wygodnych butów spowodowała to uwielbienie; ale dobrze mi z nim. Sięgam po najprostszą spódnicę, luźny sweter czy luźne spodnie, wsuwam na stopy botki, owijam się szalem, a usta przyozdabiam szminką. Czuję się pięknie, czuję się pewnie, uśmiecham się, czuję się dobrze sama ze sobą, czuję się kobieco.

Szal - Terranova | Kurtka - Avaro, podobna na bonprix | Spódnica - SH | Botki - CCC | Torba - nn


2 listopada 2014

KRATA Z PEPITKĄ

Przyjemne promienie słońca, szelest liści, płomień świec i zniczy. Miliony pytań, spokojny spacer, czas refleksji i rozmów. Z każdej strony namawiają nas byśmy zwolnili tempo; zastanowili się nad sensem naszych działań; nad drogą, którą obraliśmy. Szkoda, że o czymś tak istotnym mówi się raz-dwa razy w roku. Raz w wymiarze wartości rodzinnych podczas świąt i raz w pierwsze listopadowe dni podczas refleksji, nad jakością życia i śmiercią.
Dla mnie to szczególne dni, dość ciężkie, pada więcej pytań niż zawsze. Przy płomieniu świecy z kubkiem herbaty w dużym swetrze spoglądam w jeden punkt. Dopiero teraz zrozumiałam jak w pogodni za celem, realizacją, pragnieniami zatracałam część siebie, przestałam doceniać chwilę, przestałam celebrować proste moment. Dziś mi ich brakuje, niektóre nie wrócą, a ja zadaję sobie pytania bez odpowiedzi. 

Płaszcz - OLX | Szal - Butik | Torebka - Mogato | Zegarek - nn, podobny na zegarownia | Spodnie - H&M | Buty - ReneeTekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny