31 października 2015

CARAMEL

Muszę przyznać, że przez te wszystkie lata, jakie jestem tutaj, jako Szarość Gwiazd nauczyłam się prostoty. Zaczynając kochałam przepych, w moich strojach działo się dużo, a dodatki były nieprzemyślane. Teraz rezygnuję z nadmiaru. Gdy biżuteria nie dopełnia zestawu po prostu z niej rezygnuję. Pozwalam by ustąpiła miejsca innej rzeczy, która trochę podkręci zestaw. I tak też wydarzyło się dziś. Ogromne szale i wisiorki ustąpiły damskiej torebce, która przez frędzle wydała mi się już wystarczającą ozdobą zwłaszcza, że zestaw posłużył mi na ważnym dla mnie spotkaniu ;)

Sukienka - Next | Sweter - KappAhl | Torebka - Brytyjka.pl | Buty - CCC


18 października 2015

ELEGANCKI CASUAL

Mam ogromną słabość do rzeczy z duszą. Wykonanych z sercem i pasją, pełnych historii. A gdy jeszcze za tym idzie integracja, wartości ważne dla mnie w życiu i niepowtarzalność to ciężko mi przejść obojętnie. Dziś właśnie taka „rzecz” była inspiracją do tego zestawu (ale i nie tylko tego). Przedstawiam wam mój ulubiony dodatek, był prezentem, który zrobiłam sobie na urodziny – naszyjnik wykonany przez Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom iMłodzieży Niepełnosprawnej. Moje natchnienie do wielu zestawów, które w codziennym biegu pozwala przypomnieć, co dla nas ważne. Zachęcam do zajrzenia na stronę internetową. Podczas zajęć podopieczni wykonują cudowne dodatki, torby, ozdoby do domu, a nawet obłędne filiżanki! Wszystko za symboliczne kwoty na materiały ;)


Sweter - H&M | Sukienka - Mohito | Naszyjnik - Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej
Torebka - Bags | Buty - Centro


10 października 2015

MROŹNY PORANEK

Patrząc na prognozy pogody oraz to, co dzieje się za oknem przypuszczam, że jesień zawitała na dobre. Czasem wita nas ciepłym promieniem słońca, żeby następnego dnia dobudzić nas podczas mroźnego spaceru do pracy/szkoły. Nie zostało nic innego jak wyciągać swoje jesienne perełki na poprawę nastroju. U mnie to długie, ciepłe swetry; które zastępują mi płaszcze. Obszerne, ciepłe szale, botki na słupku i torebka z frędzlami dla urozmaicenia najprostszych, bazowych zestawów ;)

Sweter, spodnie - C&A | Szal - Stradivarius | Torebka - Brytyjka |  Buty - Renee


Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny