WIELKANOCNE INSPIRACJE ;)

Od kiedy mieszkamy razem zaczynam odkrywać na nowo magię świąt. Staramy się łączyć tradycje wyniesione z domu rodzinnego z własnymi. Jedną z nich stały się starannie dobierane dodatki, które nienachlanie wprowadzają świąteczny klimat. Podczas Świąt Bożego Narodzenia motywem przewodnim była czerwień z szarością oraz reniferki. Na święta wielkanocne jeszcze poszukuję inspiracji – więc w ramach wieczornego relaksu przeglądam magazyny i strony poświęcone dekoracjom. Jedną z moich ulubionych stała się Westwing. Tu też znalazłam inspirację na przyozdobienie komody za pomocą pastelowego bieżnika i wazonu wypełnionego pisankami ;)

 U mnie w wersji fioletowo – pudrowo różowo – turkusowej :D


Tu instrukcja jak stworzyć takie cudeńka ;)

 
Marble PL from Westwing on Vimeo.

Po przejrzeniu MagazynuWestwing moją uwagę ponownie przykuły paterki. Mała, biała marzyła mi się jeszcze, gdy mieszkałam z tatkiem, jednak nie było gdzie jej postawić. Idealny sposób na ożywienie stołu nie tylko podczas świąt oraz estetyczne podanie owoców, ciasteczek, ciast, babeczek, a nawet kanapek ;)


Westwing

Ikea

Home and You

Duka

Cenię minimalizm i prostotę. Nie lubię, gdy wokół mnie dużo się dzieje.. rozprasza mnie to. Dlatego też zwracam dużą uwagę na dobór odpowiednich ozdób do mieszkania czy na stół. Większość zaczyna mnie po dwóch dniach drażnić.. Na Wielkanoc waham się pomiędzy dwoma rodzajami – pojemniczkiem na jajka + solniczką i pieprzniczką lub drewnianymi króliczkami ;)

KIK

Home And You

Westwing

na koniec kilka inspiracji ;)