30 stycznia 2016

MODERN FASHION OUTLET

Zawsze lubiłam nowe ubrania – wprowadzały świeżość do mojej szafy, nowe inspiracje. Wraz z napływem nowych pomysłów pojawia się ryzyko ciągłego sięgania po nowe, zwłaszcza w okresie wyprzedaży. Kupujemy nowe, zachwycające nas bluzki, sukienki, swetry; które po chwili lądują zapomniane na dnie szafy. Jak sobie z tym poradzić? Ja próbowałam wiele razy szukając złotego środka. Pewnie nie raz czytaliście poradniki na wyprzedażowe zakupy. W większości w nich jest kilka powtarzających się porad. I okazuje się, że sporo w nich prawdy tylko trzeba do tego „dojrzeć”. 
A jaki jest mój sposób?
- kolory -> skupiam się na tych, w których czuję się dobrze i które dominują w mojej szafie.
- przeglądam stare zdjęcia -> pomaga mi to zauważyć, po co najczęściej sięgam; w jakich fasonach nie tylko czuję się dobrze, ale i wyglądam.
- dodatki -> poszukuję dodatków, które pozwolą odświeżyć mi moje ulubione ubrania. 
- ograniczam ilość sklepów -> zaglądam tylko do tych, których ubrania „służą” mi długo. W których odnajduję coś z charakterem idealnego dla siebie.
I tak będąc już przy sklepach chcę wam pokazać, jedno z moich ulubionych miejsc. Uwielbiam sklepu outletowe. To w nich znajduję moje największe perełki za małe pieniądze. Ograniczona ilość sztuk danego modelu pozwala mi zachować (w pewnym sensie) indywidualność. W Modern Fashion Outlet znajdziecie odpowiedzi na najnowsze trendy, ciekawe propozycje, duży wybór ubrań i dodatków, a co najważniejsze jakość ubrań – bez odstających nitek, nierozciągające się po jednym wyjściu. Tu ogromny pokłon pracy włożonej w wybór asortymentu do sklepu. 

BYTOM - Agora poziom -1, obok akademii stylizacji, na przeciwko mięsnego ;)
TYCHY ul Kościuszki 44Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny