KRATA

Czasami lubię oczami wyobraźni wrócić do swojego dziecięcego wyobrażenia siebie, jako dorosłej kobiety. Wyborażałam sobie dorosłą kobietę, żonę, matkę. W pięknych marynarkach, na obcasach, z kubkiem kawy w ręce. Z uśmiechem na twarzy i chęcią realizacji. Nie bojącą się wyzwań. Cóż, z uśmiechem na twarzy biegam z kubkiem kawy, czasami pozwole sobie na nową, niebanalną marynarkę (idealnej w kratkę szukałam pół roku!), a moimi dziećmi są moje tatuaże. I cieszę się, jak dziecko, że niedługo rodzina się powiększy. A najbliższe tygodnie okazują się czasem zmian i robienia czegoś dla siebie, pierwszy raz w życiu tylko dla siebie - to mój plan na maj, egoizm. Bo jeśli ja będę szczęśliwa to i szczęście będę mogła dać innym. Jak to moja Karolina powtarza - nigdy nie wiesz kto zakocha się w Twoim uśmiechu - więc warto by był prawdziwie szczery ;)

Marynarka i sukienka - SH | Okulary - SinSay | Buty i zegarek - NN | Torebka - Lindex


Komentarze

 1. Bardzo, bardzo spokojna ta krata, pasuje do Ciebie ta stylizacja, jest spokój i elegancja

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę fajna krata - ładnie pasuje do sensownych butów. Pozdrawiam i zapraszam na mój blog!

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześlicznie wygladasz ;* pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny żakiet. A u mnie też kraciasto ale w innym wydaniu, pozdrawiam Adriana Style

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny tatuaż! Masz racje czasami racjonalny egoizm jest wręcz wskazany ;)! Czasami warto pomyśleć o samym sobie i o własnym szczęści bo skupiając się na dawaniu szczęścia innym bardzo często zapominamy o własnych potrzebach. Ps. Marynarka idealna ;)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli u mnie chodzi o ubiór, to lubię przede wszystkim prosto i ładnie. Niemniej uważam, że taka stylizacja bardzo do Ciebie pasuje.
  Pozdrawiam,
  Marzena

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz