KATOWICE - MIASTO OGRODÓW

Zawsze uważałam, że moją duszę romantyczki ciągnie do wsi. Cisza, spokój, zieleń, wieczory przy ognisku, grzane wino przy zachodach słońca, zwierzęta. Tak, ciągnie mnie - dla chwili relaksu, dla ucieczki, w formie oczyszczenia. Na co dzień jednak fascynuje mnie pęd miasta. Nawet gdy na niego narzekam - uwielbiam zrobić stop klatkę z kubkiem kawy i popatrzeć na pędzących ludzi. Uwielbiam małe uliczki. Zachwyca mnie ich spokój, ich architektura. Są dla mnie jak moment odskoczni. I inspirują. Czasem znajdzie się tam piękna płaskorzeźba, czasem ciekawy mural, innym razem kwiaty czy rzeczka. I ze zdziwienie muszę przyznać, że to jednak te uliczki są bliższe mojemu sercu.

PS. Wybaczcie, dużo zdjęć, nie mogłam się zdecydować. Więc pozwólcie, że z tego miejsca podziękuję Karolinie, że zawsze dzielnie walczy, żebym miała co wam pokazać! :* ;)

Spódniczka - Auchan | Kurtka - H&M | Sweter - SH | Buty - Reebok | Torebka - Reserved | Okulary - SinSay


Komentarze

 1. fajna stylizacja, byłam tam, lecz
  nie na długo

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam w Katowicach, jakoś mnie nie interesowało to miasto ;) bardzo ładna stylizacja.Jednak najnardziej podobają mi się...okulary ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każde miejsce ma swój urok i niepowtarzalny klimat. Sielsko anielska wieś pełna dźwięków natury, szum morza, stukot kół na bruku na starówce, a nawet szalony pęd ludzi w godzinie szczytu w centrum miasta. Czasem potrzebujemy ciszy i spokoju, czasem gwaru i szaleństwa... i to jest właśnie cudne :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. To chyba dobrze jest że w Katowicach tak wiele jest ogrodów. Im więcej ogrodów tym lepiej dla Katowic.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wyglądasz, spódnica jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Doskonale znam wieś i równie dobrze znam miasto. Wieś jest kusząca tylko w swojej wyidealizowanej wersji ;) ale stylizacja bardzo ładna!

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne te zdjęcia to nie dziwię się, że aż tyle postanowiłaś wrzucić <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładne zdjęcia nad kanałem, Katowice nie kojarzą mi się z zielenią.
  Zapraszam na moją stronę i pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super sesyjka na moście, na prawdę fajna kreacja trochę wietrznie było ? nie przeszkadzała ci ta spódnica ? Też uwielbiam Katowice, na prawdę podoba mi się to miasto. Ma coś w sobie . Na prawdę zdjęcia fajne aż chciałoby się pojechać tam znowu. do H&M muszę się wybrać zobaczyć czy jeszcze mają takie kurtki albo podobne bo chciałabym sobie kupić na jesień.

  OdpowiedzUsuń
 10. ślicznie wyglądasz Basiu i Twoja nowa figura mnie zachwyca już od jakiegoś czasu :) Jak to zrobiłaś? Ja aktualnie walczęz 10kg nadmiaru ;f

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz