PEEK CLOPPENBURG

Mam ogromną słabość do wiosny i jesieni. Oprócz przepięknych zmian, które zachodzą w przyrodzie jest to czas zmian dla mnie. Moment, gdy mogę przysiąść przy kawie i wyciągnąć wniosku. Wprowadzić jakieś zmiany w swoim życiu. Zabrzmi to bardzo stereotypowo, ale jak już coś zmieniać w swoim życiu to razem z wizerunkiem. Też tak macie? Nowa fryzura, odświeżony kolor włosów, inne dodatki w garderobie, inne fasony czy kolory.
Kiedyś tworzyłam sobie idealną kreację siebie w głowie - tak, aby wszystkie zmiany były spójne. Następnie wyruszałam wdrążać swój plan w życiu. Po kilku dniach zmarnowanych na sklepowych spacerach poziom mojej frustracji rósł. I tyle było z moich zmian. Tak, jestem typem, który chce wszystko na już. A nie małymi krokami.
Wtedy zaczęłam doceniać zakupy przez internet. Zwłaszcza sklepy, które zrzeszają kilka marek, ich asortyment jest szeroki - od rzeczy casualowych, po eleganckie czy wyjściowe - dopełniony dodatkami. Jaka jest z tego korzyść? Potrafię podczas jednych zakupów stworzyć uniwersalne zestawy na różne okazje.
Na co zwracam uwagę podczas zakupów online? Lubię przejrzystą stronę internetową, podział na kategorie oraz marki oferowane w sklepie.  Cenię sobie dokładne przedstawienie produktu - na modelce, gdy mogę przyjrzeć się jak układa się na ciele z każdej strony. Dzięki czemu mogę sobie wyobrazić jak dana rzecz będzie wyglądał na mnie. Szeroki wybór dodatków, aby stylizacja była kompletna oraz kalkulator rozmiaru, które przy wątpliwościach zasugeruje odpowiedni rozmiar. Doceniam bezpłatną dostawę oraz zwrot produktów.
Peek-cloppenburg dodatkowo oferuje na swojej stronie magazyn - jeśli poszukujecie inspiracji, nowych propozycji na łączenie znanym wam już wzorów, kolorów czy faktur. A może potrzebujecie świeżego spojrzenia na wasze stare ubrania? ;)


Komentarze

Prześlij komentarz