PINKLADY :D

Środa, pogodny dzień, spaceruję w różowej bluzce po dzielnicy w towarzystwie promieni słońca. Co kilka kroków ktoś mnie woła. Poświęcam ten dzień na indywidualne rozmowy z ludźmi. Uwielbiam te dni, te momenty. Chociaż wymagają więcej wysiłku - trzeba być uważnym na drugiego człowieka, gotowym na jego dzisiejszy bagaż doświadczeń.
Zaczepia mnie dziewczynka (a raczej nastolatka, już prawie pełnoprawna obywatelka), znamy się od lat, towarzyszy mi od początku mojej pracy na tej dzielnicy. Opowiada o weekendzie w górach; o tym co widziała i co robiła; o tym, że góry widziała po raz pierwszy raz w życiu. Pokazuje ogromną ilość zdjęć, sfotografowała wszystko "żeby pokazać Basi". To kochane. Opowiada o zakończeniu roku, wakacjach, planach, rodzeństwie i... chłopakach. Nowo poznanym chłopaku, przez internet. Chłopaku, który wydaje się miły, ale postanawia zakończyć znajomość, bo boi się spotkania. 
Co jeśli jej nie zaakceptuje? Co jeśli powie jej, że jest brzydka, gruba lub głupia? 
Po wymianie tego czego się boi (bardziej szczegółowo) proszę by podała taką samą ilość rzeczy, które w sobie lubi, ceni, powodują, że jest wyjątkowa. 
I myślę sobie. Cholera, Baśka, jesteś hipokrytką. Postanawiam. Nie tylko skupić się na zakrywaniu niedoskonałości, ale także dbaniu o to co piękne, dobre i fajne.

Moi drodzy. Zostawiam Was z pytaniem, który przyszło do mnie wczoraj podczas tej sytuacji. Od którego zaczęłam dziś dzień, zacznę jutro, zacznę pojutrze i zacznę  za miesiąc przy porannej kawie -
Jakie trzy rzeczy w sobie lubisz? Jakie dziś Ci się w sobie podobają, co dziś cenisz?

Bluzka - NN | Spódnica - SH | Trampki - H&M | Torba - Lindex

 
 
 

Komentarze

 1. Fajna stylowa ;) nie moge sie napatrzec na twoje nogi ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam taki dekolt jak masz z tyłu w tej bluzeczce! Cały urok <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Choć nie lubię różowych rzeczy taką bluzkę mogłabym nosić. Kocham pastelowe lub pudrowe odcienie. Świetnie 👌 wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia, jakoś tak miło czytało mi się to co napisałaś ;)
  Unpredictabble

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem miłośniczką tatuaży, piękne je masz . Super stylówa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna letnia stylizacja, śliczny tatuaż, jak wiesz bardzo je lubię. A co do pytania co w sobie lubię? konsekwencję w dążeniu do celu, dokładność, poczucie estetyki, jest wiele więcej rzeczy, które w sobie lubię, np. determinację, pożądanie wiedzy, kształcenie się, rozwój, upór,kobiecość, lubię swoją twarz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna bluzeczka!!! Z tą miniówkę ekstra wygląda:))
  Żeby siebie polubić, to trzeba zwyczajnie przeżyć "ból istnienia" w młodości i przestać się przejmować opiniami innych:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz