BOYFRIEND JEANS

Jednym z najczęściej zadawanych mi pytań jest - skąd bierzesz energię? Zawsze z uśmiechem odpowiadam - z kawy! Ale prawda jest taka, że napędzają mnie ludzie. Lubię przebywać wśród nich, lubię rozmawiać, poznawać, obserwować, zatrzymywać w sobie część napotkanych ludzi, doświadczać i inspirować się. Przebywanie wśród ludzi napędza mnie do działania. I patrząc na historię swojego życia mogę przyznać, że zawsze otaczałam się ludźmi, nie doświadczyłam w swoim życiu prawdziwej samotności, za to dziękuję bliskim mi ludziom! Są jednak momenty, gdy lubię na moment uciec przed całym światem, usiąść w spokojnym miejscu z książką, muzyką lub wpatrując się w widoki, wsłuchując w ciszę i spokój pobyć ze sobą. 
Kiedyś nie doceniałam ludzi u mojego boku, uciekałam w ich towarzystwo, ponieważ nie potrafiłam pobyć sama ze sobą. Dziś mogę brać garściami z tych wszystkich momentów - inspirować się życiem przebywając wśród innych i doceniać to co mam będąc sam na sam ze sobą.

Sweter i Spodnie - Cropp | Trampki - NN | Torebka - Reserved 
  

Komentarze

 1. Ja uwielbiam chwile spędzane sam na sam z sobą. Świetna stylizacja. 💗

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czerpię energię właśnie z chwili sam na sam z książką i raczej herbatką :) Świetne włosy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię spędzane sam na sam

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twojego bloga :) Genialny jest :0

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna stylówka, ja lubię przebywać z ludzmi, ale lubię też wypoczywać sama ze sobą. Chyba nawet częściej tak wypoczywam, bo moja praca oparta jest o relacje z ludzmi. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz